Neem direct contact op
Tel +31 (0)172 23 59 59
sales@vanstyn.nl

Over ons

Het fundament voor fineerverwerking

Hoewel gebruik gemaakt wordt van de modernste productiemethoden, zoals bijvoorbeeld CNC-gestuurde machines en een geautomatiseerde lakstraat, blijft ambachtelijk vakmanschap op het gebied van fineerverwerking het hechte fundament voor een belangrijk deel van ons assortiment. Dat begint al bij het inkopen van de beste soorten fineer over de gehele wereld, die vervolgens in onze fabriek in Hazerswoude-Dorp worden verwerkt tot de fraaiste gefineerde panelen.

Een activiteit met hightech-aspecten is de productie van geluidsisolerende sandwich panelen. Ook hierbij worden houtbewerkingstechnieken gebruikt, maar vormen hoogwaardige kunststoffen het basismateriaal. Toepassingen voor deze sandwichpanelen zijn onder andere lawaaibestrijding en verwerking in lichtgewicht constructieproducten.

FSC®-gecertificeerd

Niet alleen mogen wij FSC-gecertificeerd hout verhandelen
maar ook onze fineerproductie is FSC-gecertificeerd zodat een volledig door ons vervaardigd product volgens de FSC-normen geleverd kan worden.

1929 Ficar
1929 - 1958 Plaatmateriaal
1958 Wijziging naam
1995 Van Stijn Rijnwoude B.V
2002 Productontwikkeling
2019 90 jarig bestaan
2021 Komst Vitap microperforatie

Team Van Styn

De mensen die uw ideëen en prachtige eindproducten realiseren.

Gregor Wijkamp

Directeur / Eigenaar

T +31(0)172 235959
gregor@vanstyn.nl

Monique Wijkamp

Directeur

T +31(0)172 235959
monique@vanstyn.nl

Olaf van Tunen

Salesmanager / Export

T +31(0)6 10470660
olaf@vanstyn.nl

Fred Bruijnius

Sales / Export

T +31(0)6 34336230
fred@vanstyn.nl

Martin Rhijnsburger

Front Office

T +31(0)172 235959
sales@vanstyn.nl

Ilona Degenkamp

Financiële Administratie

T +31(0)172 235954
ilona@vanstyn.nl

Simon Anvelink

Front Office

T +31(0)172 235954
sales@vanstyn.nl